Profimetal spol. s. r. o.

Střešní okna

Střešní okna

Půdní vestavby jsou ideálním řešením, která nabídnou další kvalitní obytný prostor. Zkosené podhledy je možné osadit střešními okny a vytvořit tak krásné prosvětlené interiéry. Střešní okna jsou řešená pro maximální úsporu plochy. Křídlo okna se neotevírá dovnitř prostoru, ale vyklápí se. Libovolně můžete regulovat intenzitu větrání a přitom minimálně omezíte průchozí plochu kolem okna. Údržba oken je velmi jednoduchá, moderní materiály garantují vysokou tepelnou i zvukovou izolaci. Okna je možné doplnit stínící technikou pro plné zatemnění nebo jemné estetické clonění.

Kvalitní moderní materiály

V naší kamenné prodejně vám rádi představíme produkty předních výrobců. Seznámíme vás s technickým řešením jednotlivých typů, možnostmi usazení i vybavení doplňky. Podle zamýšleného projektu vám doporučíme vhodný typ i velikost oken. V nabídce jsou zastoupeny výrobky v klasickém zpracování v dřevěných i plastových rámech. Využíváme veškerá zlepšení, která prodlužují životnost i funkční vlastnosti oken.

Spolehlivé služby

Dlouhodobě spolupracujeme s osvědčenými regionálními stavebními firmami. Rádi vám doporučíme odborníky, kteří pro vás zajistí profesionální instalaci oken včetně klempířských a dalších stavebních úprav. Nebojte se rekonstrukce ani stavby nového domu. Střešní okna prosvětlí malé interiéry, dodají jim vzdušnost a krásnou atmosféru. Neblokují omezený prostor a zajistí vynikající tepelný komfort.

Nabízíme vám kvalitní produkty v mnoha rozměrových řadách včetně možnosti individuálních úprav. Součástí naší nabídky jsou také časté akce, které mohou významně snížit rozpočet pro zamýšlené stavební úpravy nebo vám pomůžou doplnit objednaná okna dalšími doplňky nad plánovaný rámec.

Kdykoli se na nás můžete obrátit. Zajistíme pro vás střešní okna na míru ve velmi příznivých cenách. U všech produktů garantujeme pečlivé zpracování a dlouhou životnost všech dílů. Objednaná okna dopravíme až na místo určení.

Střešní okna dle výrobců