Profimetal spol. s. r. o.

Střešní krytiny

Střešní krytiny

Kvalitně zhotovená střecha je nezbytným základem pro komfortní bydlení. Zajistí odvod spádové vody, má velmi důležitou funkci v izolaci tepla. Chrání zdivo i interiéry před přímým UV zářením, změnami teplot i vlhkem. Zvyšuje funkční vlastnosti a garantuje životnost celé stavbě. Pro nové objekty, ale i rekonstrukce starších budov vám nabízíme kvalitní střešní krytiny. Kamenná prodejna je dostatečně zásobena všemi běžně používanými typy materiálu, barvě i provedení.

Kvalitní krytiny pro každý objekt

Na jediném místě vám nabízíme pohodlný nákup veškerého potřebného základu včetně doplňků, klempířských prvků, latí, spojovacího materiálu, pojistných izolací, tepelné izolace, střešních oken a ozdobných prvků. Ochotně vám přiblížíme vlastnosti jednotlivých materiálů, jejich výhody i možnosti využití. Podle účelu realizace i vašich nároků vám pomůžeme najít ideální typ krytiny pro obytné domy, provozovny i veřejné prostory.

Nabízené produkty odebíráme výhradně od osvědčených výrobců. V portfoliu najdete krytiny předních českých i evropských firem. Zohledňujeme veškeré moderní materiály, které zvyšují odolnost vůči mechanickému poškození a namáhání povětrnostními vlivy, ale dostatečný prostor dáváme i klasickým krytinám.

Doprava a mechanizovaná vykládka

Součástí našich služeb je přesná kalkulace spotřeby základního i doplňkového materiálu. Pracujeme v oboru s dlouholetou zkušeností a rádi vám naše poznatky předáme. Objednaný materiál dopravíme na místo určení a mechanizovanou vykládkou bezpečně uložíme.

Spolupracujeme s kvalitními řemeslníky

Dílčí opravy nebo méně náročné plochy je možné řešit svépomocí. Rádi vám doporučíme vhodný postup a zajistíme vám potřebné vybavení. Pro náročné projekty vám můžeme doporučit regionální stavební firmy. Dlouhodobě pracujeme se spolehlivými řemeslníky a jejich práci vám rádi doporučíme.

Střešní krytiny dle výrobců